Sedačka Siesta Plus rohová

Výrobce: UNAR

Kód: 100072

Kategorie: Sedačky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Rozkládací rohová sedací souprava pro trvalé spaní s kvalitním mechanismem. Kovový rošt s matrací z PUR pěny s protialergenním potahem. Úložné prostory. Záruka 3 roky. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Nožičky
Moření
Matrace
Područky
Látky
44 300

Popis

Sedací souprava Siesta Plus rohová je stejně jako sedací souprava Siesta Plus určena pro trvalé spaní a je vyrobena se stejně kvalitním kovovým rozkládacím mechanismem. Kovový rošt pohovky je rovněž doplněn pěnovou matrací PUR T35 výšky 12 cm a délky 195 cm, takže se na pohovce vyspí i ti vyšší z nás. Potah s výtažkem z Aloe Vera je i díky esenciálním olejům vhodnou volbou pro lidi trpící alergiemi. Pokud potřebujeme v sedací soupravě uschovat co nejvíce věcí, je k tomu určen nejen klasický úložný prostor, kterým je sedačka opatřena, ale máme navíc možnost si přiobjednat úložný prostor v područce. Područky jsou rozměrů 10 / 15 / 25 cm.

Základní provedení nožiček s označením BUK 4D je v ceně pohovky, ostatní typy nožiček jsou za příplatkovou cenu. Pokud je náš obývací pokoj nebo jiná místnost vybavena určitou barvou nebo typem dřeva, můžete využít možnosti, namořit si nožičky dle 7 odstínů, které výrobce nabízí.

Pohovka je svým tvarem, provedením a možností zvolit si potahovou látku z široké škály barev, velmi moderním doplňkem do řady domácností. Zároveň tak sedací souprava nabízí velmi pohodlné spaní, takže i jako lůžko poskytne snad vše, co od pohovky pro trvalé spaní můžeme očekávat.

Rozměr sedací soupravy, tak dělené či nedělené sedáky a opěrky, jsou dalšími parametry, ze kterých můžeme vybírat. To, co si do sedací soupravy navolíme, si určujeme i konečnou cenu.

Parametry sedací soupravy:
  • Šířka sedací soupravy: 140 / 160 / 180 cm + šířka područek: 10 / 15 / 25 cm
  • Područka s volbou možného úložného prostoru
  • Nožičky 6ti variant s možností moření (u dřeva). V základní ceně je typ Buk 4D.
  • Matrace z kvalitní PUR pěny, potahem s Aloe Vera (matrace (d x v): 195 x 12 cm – šíře dle objednané varianty)
  • Potah matrace s antibakteriálním ošetřením esenciálními oleji (potlačuje tělesné pachy a množení bakterií a roztočů), pratelný na 40°C. Aqua clean efekt
Sedák i opěrky jsou vyrobeny ve dvou provedeních:
  • Dělené – u šířky sedačky 160 / 180 cm
  • Nedělené - u šířky sedačky 140 cm.

Jednoduché složení sedací soupravy dle návodu výrobce.

Termín dodání: 4 týdny.

Český kvalitní výrobek se zárukou 3 roky na sedací soupravu a 2 roky na matraci.

Český výrobce.

Poptávkový formulář