Sedačka Siesta Plus

Výrobce: UNAR

Kód: 100071

Kategorie: Sedačky

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Rozkládací sedací souprava pro trvalé spaní s kovovým roštem. Pěnová matrace z PUR pěny. Potahové látky s Aqua clean efektem. Potah matrace vhodný pro alergiky. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Nožičky
Moření
Matrace
Područky
Látky
30 410

Popis

Sedací souprava Siesta Plus je oproti typu sedačky Siesta určena pro trvalé spaní a ne pouze pro občasné přespávání. Kovový mechanismus umožňuje vyšší namáhání a sedací soupravy co se frekvence otvírání a zavírání týká. Místo lamelového roštu je na spací ploše použit kvalitní kovový rošt, na který je výrobcem položena pěnová matrace z PUR pěny s pratelným potahem. Potah je vhodný pro alergiky. U tohoto lůžka jsou v základu použity také jiné nožičky a to ve variantě buk 4D, které jsou součástí ceny. Ostatní nožičky jsou za příplatkovou cenu.

Spaní na této pohovce je velmi pohodlné, takže spaním na ní nebude zklamán ani náš partner, natož kdokoliv jiný, pro koho bude pohovka určena.

Další doplňkové položky si můžeme zvolit dle svých potřeb a také dle konečné ceny, kterou jste ochotni za sedací soupravu utratit. Použité potahové látky jsou v úpravě Aqua clean, takže naše pohovka může vypadat dlouhé roky jako nová.

Parametry sedací soupravy:
  • Šířka sedací soupravy: 140 / 160 / 180 cm + šířka područek: 10 / 15 / 25 cm
  • Područka s volbou možného úložného prostoru
  • Nožičky 6ti variant s možností moření (u dřeva). V základní ceně je typ Buk 4D.
  • Matrace z kvalitní PUR pěny, potahem s Aloe Vera (matrace (d x v): 195 x 12 cm – šíře dle objednané varianty)
  • Potah matrace s antibakteriálním ošetřením esenciálními oleji (potlačuje tělesné pachy a množení bakterií a roztočů), pratelný na 40°C

Pozn.: Sedák i opěrky jsou nedělené pouze u rozměru š. 140 cm. Ostatní velikosti jsou vyráběny s děleným sedákem i opěrkami.

Jednoduchý návod na složení sedací soupravy dle návodu výrobce.

Termín dodání: 4 týdny.

Český kvalitní výrobek se zárukou 3 roky na sedací soupravu a 2 roky na matraci.

Údržba sedací soupravy:
  • ruční čištění potahových látek bez ždímání: Luna a Artemis - 40°C / Mystic - 30°C.

Český výrobce.

Poptávkový formulář