Sedačka Siesta

Výrobce: UNAR

Kód: 100065

Kategorie: Sedačky

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Sedací souprava pro příležitostné spaní. Potahové látky s Aqua clean efektem, ruční čištění do 40°C. Potah matrace vhodný pro alergiky. Šířka 140/160/180 cm + područky. Záruka 2 roky. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Nožičky
Moření
Matrace
Područky
Látky
26 950

Popis

Sedací souprava Siesta již svým názvem naznačuje, že je tím ideálním kouskem nábytku pro volné chvíle, kdy chceme jen sedět nebo ležet, odpočívat a nic nedělat. Díky své koncepci je určena i pro menší místnosti nebo byty, ve kterých nemáme dostatek prostoru na to, pořídit si jak kvalitní postel, tak i sedací soupravu, ale hodila by se nám co nejkvalitnější kombinace obou zmiňovaných variant. Možná právě tato sedací souprava by mohla být tím pravým řešením pro náš spánek i odpočinek. Pohovka je totiž již přímo výrobcem určena i pro příležitostné spaní, takže za jednu cenu koupíte místo dvou kusů nábytku pouze jeden.

Jakou podobu bude mít naše sedací souprava jen pouze a jen v našich rukách. Můžeme si zvolit nejen rozkládací mechanismus, podobu područek, ale také různé jiné doplňky. Volba potahových látek (látka, koženka) je v dnešní době samozřejmostí. Použité látky jsou s efektem Aqua clean.

Parametry sedací soupravy:
  • šířka sedací soupravy: 140 / 160 / 180 cm + šířka područek: 10 / 15 / 25 cm
  • matrace z PUR pěny s potahem s Aloe Vera (matrace (d x v): 195 x 12 cm – šíře dle objednané varianty)
  • područka s volbou možného úložného prostoru
  • nožičky 6ti variant s možností moření (u dřeva)
  • Potah matrace s antibakteriálním ošetřením esenciálními oleji (potlačuje tělesné pachy a množení bakterií a roztočů), pratelný na 40°C.

Pozn.: Sedák i opěrky jsou nedělené pouze u rozměru š. 140 cm. Ostatní velikosti jsou vyráběny s děleným sedákem i opěrkami.

Sedací soupravu lze jednoduše složit dle návodu výrobce.

Termín dodání: 4 týdny.

Český kvalitní výrobek se zárukou 2 roky jak na sedací soupravu, tak i matraci.

Údržba sedací soupravy:
  • ruční čištění potahových látek bez ždímání: Luna a Artemis - 40°C / Mystic - 30°C.

Poptávkový formulář