ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Nádstavec MERKUR XL

Výrobce: Nábytek Mikulík

Kód: 101243

Kategorie: Skříně

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Nádstavec s posuvnými dveřmi z kolekce Českého nábytku. K dostání v řadě spec. dekorů - akácie, jasan, aj.. Materiál: laminovaná deska, ABS hrany. Rozměry (š x h x v): 180 x 58 x 50 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Dekor
POLICE navíc
5 810

Popis

Nádstavec MERKUR XL s posuvnými dveřmi skvěle doplňuje skříň MERKUR XL. Svým provedením je přístupný z obou stran. Skříň je dalším typem nábytku z kolekce kvalitního Českého nábytku. Materiálově je nádstavec vyroben stejně jako skříň Merkur XL z laminované desky a ohraněna ABS hranami v dřevodezénu. Kvalitní pojezdy jsou přizpůsobeny častému používání. Velkou výhodou kolekce Českého nábytku je široká škála barev lamina, díky kterým je sladění s již existujícím interiérem výrazně snazší. Nádstavec je díky své velikosti pořizována nejen do ložnicdětských pokojůpracoven a kanceláří, ale také do předsíní, na chaty a chalupy. 

Materiál nádstavce MERKUR XL:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • kvalitní kování a spojovací materiál
  • nádstavec lze doplnit policí navíc.

Rozměry nádstavce (š x h x v): 180 x 58 x 50 cm.

Nevíte-li si s čímkoliv rady, prosím, ozvěte se nám. S výběrem dekoru Vám velmi rádi poradíme, popř. zašleme fotografie nebo v rámci Brna zapůjčíme i vzorníky jednotlivých dekorů.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce s tradicí.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz