Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Šatní skříň MV053

Výrobce: BRADOP

Kód: 102526

Kategorie: Skříně

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

Vysoká šatní skříň s dostatkem prostoru pro uložení řady oblečení. Materiál: lakovaný borovicový masiv. Rozměry (š x h x v): 82 x 56 x 180 cm. Hmotnost: 37,5 kg. Záruka 2 roky. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
7 683

Popis

Šatní skříň MV053 je rozměrově velmi oblíbená skříň, která nachází uplatnění v řadě místností našich domácností, ať jsou jimi obývací pokoje, dětské  pokoje nebo kanceláře a pracovny. Vzhledem k příznivé ceně jí můžeme vybavit také chaty a chalupy nebo penziony a ubytovací zařízení. Materiálově je skříň vyrobena z kvalitního borovicového masivu, který je povrchově upraven vodním lakem, takže svým vzhledem potěší všechny, kteří mají rádi vzhled přírodních materiálů. Ke skříni a policovým regálům se skvěle hodí i jednolůžkové postele dvoulůžkové postele z dílny stejného výrobce.

Materiál a provedení šatní skříně:
  • borovicový masiv (korpus a čelní plochy - tl.18 mm)
  • povrchová úprava - vodní lak.

Rozměry šatní skříně (š x h x v): 82 x 56 x 180 cm.

Skříňku, regály a skříně můžeme snadno sladit s borovicovými kousky nábytku z kolekce MV, kterými mohou být další velikostně rozličné: skříněpracovní stolyžidle, jednolůžkové posteledvoulůžkové postele, aj.. Využijte také SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY u tohoto produktu, kde jsou příklady typově podobných produktů zobrazeny.

Nevíte-li si při výběru s čímkoliv rady, prosím, ozvěte se nám. Děkujeme.

Hmotnost: 37,5 kg.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz