Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Sestava skříně AIDA 1+4+rám

Výrobce: Nábytek Mikulík

Kód: 101445

Kategorie: Skříně

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Sestava 2 skříní AIDA s rámem z kolekce Českého nábytku. Specifické dekory lamina - javor, akácie, aj.. Materiál: lamin. deska, ABS hrany. Rozměry (š x h x v): 185 x 58 x 223 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Dekor
Zrcadlo na dveře skříně
POLICE navíc
Šatní tyč navíc
13 570

Popis

Sestava 2 typů skříní AIDA s rámem, který velmi elegantně dotváří celkový dojem z velkého kompletu skříní, které si můžeme typově poskládat tak, jak sami chceme. Skříně patří do sestavy nábytku AIDA, která je díky síle a kvalitě použitého lamina velmi oblíbenou sestavou nábytku. Sestava skříní je pořizována převážně do prostornějších předsíníložnic, ale také do pracoven a kanceláří. Skříň je součástí kolekce Českého nábytku, která je typická širokou škálou barev lamina, díky kterým je sladění s již existujícím interiérem výrazně snazší.

Materiál skříně:
  • laminovaná deska tl. 18 a 25 mm
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • kvalitní kování a spojovací materiál (bez použitý plastových součástek)
  • ochranné krytky (plast)
  • police a šatní tyče
  • rám kolem 2 skříní.

Rozměry sestavy skříní (š x h x v): 185 x 58 x 223 cm. 

V případě zařízení celé domácnosti je možné vybírat řadu nábytku ve stejném dekoru, ať už se jedná o komody, police, skřínějídelní stoly a jídelní židle. S výběrem sestavy ve stejném dekoru Vám velmi rádi pomůžeme, ozvěte se nám. Děkujeme.

Český výrobce s tradicí.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz