Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Taburet dlouhý - před postel

Výrobce: Materasso

Kód: 102232

Kategorie: Taburety

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Rozměrově dlouhý taburet s úložným prostorem jako praktický doplněk před čalouněné postele. Kostra - bukový masiv, plynové písty pro výklop. Rozměry (v x š x h): 140 x 45 x 40 cm. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky
6 736

Popis

Rozměrově dlouhý a vysoký taburet dlouhý patří mezi typy taburetů, kterými si lze doplnit naši čalouněnou postel a využívat jej tak pro sezení při oblékání nebo svlékání se. Pro větší využití je doplněn praktickým víkem s plynovými písty, který nám umožňuje snadný přístup do úložného prostoru. Výrobce nabízí možnost doladění detailů taburetu se vzhledem čalouněné postele z jeho nabídky, tzn. je možné jej prošít, vyrobit bez nožiček nebo s nožičkami stejnými jako jsou u vybrané postele. K dispozici máme řadu potahových látek, kterými lze taburet sladit s postelí, popř. jej barevně vyzdvihnout nebo utlumit, např. do světlejších barevných tónů. Pořizován je do ložnic, ale také hostinských pokojů, popř. hotelů a ubytovacích zařízení vyšších tříd, kde nám záleží na pohodlí našich hostů a na kvalitě zboží.

Materiál a provedení taburetu dlouhého - před postel:
  • kostra - bukový celomasiv
  • víko s plynovými písty pro snadný výklop k úložnému prostoru
  • sezení a čalounění z PUR pěny vyšší gramáže
  • široká škála potahových látek
  • prošití taburetu lze ladit k čalouněné posteli firmy Materasso
  • nožičky - lze dodat bez nožiček / s nožičkami sladěnými s postelí.
Rozměry taburetu:
  • rozměry (š x v x h): 140 x 45 x 40 cm
  • LZE vyrobit v atypickém rozměru - za příplatek.

Dodáváno jako jeden celek bez nutnosti jakékoliv montáže.

Záruka: 2 roky.

Slovenský výrobce.

 

*Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz