Matrace 4-PRO24T

Výrobce: UNAR

Kód: 100023

Kategorie: Taštičkové matrace

Dostupnost: Na objednání

Tvrdá speciální taštičková matrace pro hotelové provozy s vyššími nároky. Matrace výšky 24 cm. Nosnost 120 kg. Záruka 5 let. Pratelný potah Active Silver s manipulačními úchyty. Český výrobek.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
6 490

Popis

Nespouštět

Taštičková matrace 4-PRO24T je další z řady speciálních tvrdých matrací a je určena pro náročné hotelové provozy vyžadující vysoký profesionální standard. Díky těmto matracím můžete svým hostům nabídnout velmi luxusní a pohodlné spaní, které v kombinaci s Vašimi poskytovanými službami bude tím podstatným, kvůli čemuž se k Vám budou hosté rádi a často vracet a také Vás doporučovat.

Matrace je ve své vrchní vrstvě vyrobena ze dvou odlišných pěn, které v kombinaci s vyztuženým taštičkovým jádrem dělají z matrace matraci tvrdou. I přesto, že je matrace tvrdá, je elastická a díky 7mi anatomickým zónám pod tělem ležícího velmi poddajná, takže dokonale kopíruje tělo každého, kdo na matraci ulehne. Stejně jako řada matrací M a S zabraňuje tato matrace usazování prachu pod matrací a postelí a tím i množení roztočů.

Nosnost matrace omezena váhou 140 kg. Výška matrace 24 cm.
 
Potah  matrace Active Silver:
  • popis - se zpevňujícími lemy, ve své struktuře doplněn ionty stříbra
  • snímatelný, manipulační úchyty, pratelný na 60°C.

Matrace vhodná pro pevné a výklopné pevné rošty.

Výrobcem prodloužená záruka na 5 let.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář