ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace Ara Comfort

Výrobce: UNAR

Kód: 100026

Kategorie: Taštičkové matrace

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Taštičková zdravotní matrace střední tvrdosti z PUR pěny se 7mi zónami. Matrace výšky 20 cm. Matrace vzdušná a prodyšná. Potah vhodný pro alergiky. Nosnost 120 kg. Český nábytek.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
Spojení matrací ZIPEM - pro pár
6 872

Popis

Taštičková 7mi zónová středně tvrdá zdravotní matrace Ara Comfort s možností zvolit si váhovou kategorie na základě tuhosti matrace. Oboustranná matrace je vyrobena z kvalitní PUR pěny a ve své struktuře má umístěny pružiny průměru 1,6-1,8 mm. Matrace je tak velmi vzdušná a také prodyšná.

Potah matrace z Aloe Vera s přírodním Greenfirst ošetřením je vhodný i pro ty citlivější z nás, kteří trpíme alergiemi. Díky směsi esenciálních olejů je potlačeno nejen množení roztočů, které nám může výrazně ztrpčovat život, ale také absorbování tělesných pachů. Potah ve svém základu i jeho pratelnosti na 60°C zajišťuje celkovou vyšší hygienu lůžka.

Možnost příplatkového spojení dvou matrací pomocí zipu ve středové části - skvělé sjednocení plochy matrací bez mezery uprostřed.

Nosnost matrace 120 kg. Výška matrace 20 cm.

Matrace jsou vhodné pro rošty pevné a výklopné pevné rošty.

Poznámka k atypickým rozměrům: V případě objednání jiného rozměru mimo standardní rozměry (tj. rozměry: 80x200, 90x200, 100x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm) Vás poprosíme o uhrazení zboží předem (bankovním převodem). Při volbě způsobu úhrady hotově/kartou na prodejně nebo u řidiče, Vám bude zaslána zálohová faktura na platbu převodem a to ve výši 50 % z ceny atypického rozměru zboží. Děkujeme za pochopení.

Prodloužená záruka na 3 roky.

Kvalitní český výrobek.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz