Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Matrace Bella plus

Výrobce: UNAR

Kód: 100028

Kategorie: Taštičkové matrace

Dostupnost: Skladem

Zdravotní, oboustranná 7mi zónová taštičková matrace střední tvrdosti. Vyrobena z PUR pěny a profilového latexu. Matrace výšky 22 cm. Potah PECORELLE (ovčí rouno). Nosnost 120 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
8 735

Popis

Středně tvrdá taštičková matrace Bella Plus je vyrobena z PUR pěny, profilového latexu a 7mi zónového taštičkového jádra s pružinami a je matrací s vysokou vzdušností. Matrace patří díky svému provedení do kategorie zdravotních matrací. Vrstvením materiálů je matrace Bella plus použitelná z obou dvou stran, díky čemuž je mezi zákazníky oblíbeným typem matrace. Matrace i díky své výšce je vhodná do jakéhokoliv typu postele, takže nás ničím nelimituje. Příjemné chvíle odpočinku a spánku přejeme.

Nosnost matrace 120 kg. Pružiny průměru 1,6 – 1,8 mm. Výška matrace 22 cm.

Tuhost: střední.

Potah taštičkové matrace PECORELLE:
  • kvalitní ovčí rouno (oblíbený přírodní materiál)
  • snímatelný a pratelný na 60°C.

Doporučujeme použít matrace pro pevné a výklopné pevné rošty. Matrace různých typů si můžete vyzkoušet u nás na prodejně na Stránského 2a v Brně.

Prodloužená záruka na 5 let.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz