ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace Bella plus

Výrobce: UNAR

Kód: 100028

Kategorie: Taštičkové matrace

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Zdravotní, oboustranná 7mi zónová taštičková matrace střední tvrdosti. Vyrobena z PUR pěny a profilového latexu. Matrace výšky 22 cm. Potah PECORELLE (ovčí rouno). Nosnost 120 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
Spojení matrací ZIPEM - pro pár
10 089

Popis

Středně tvrdá taštičková matrace Bella Plus je vyrobena z PUR pěny, profilového latexu a 7mi zónového taštičkového jádra s pružinami a je matrací s vysokou vzdušností. Matrace patří díky svému provedení do kategorie zdravotních matrací. Vrstvením materiálů je matrace Bella plus použitelná z obou dvou stran, díky čemuž je mezi zákazníky oblíbeným typem matrace. Matrace i díky své výšce je vhodná do jakéhokoliv typu postele, takže nás ničím nelimituje. Příjemné chvíle odpočinku a spánku přejeme.

Nosnost matrace 120 kg. Pružiny průměru 1,6 – 1,8 mm. Výška matrace 22 cm.

Tuhost matrace: STŘEDNÍ.

Rozměry matrace Bella Plus - poznámka:

  • lze zakázkově dodat i jiné rozměry, než jsou uvedeny v konfigurátoru - ohledně přesné ceny matrace/matrací nás, prosím, kontaktujte. Děkujeme.
(jedná se např. o rozměry 80x190 cm, 95x195 cm, 140x220 cm, aj.)
 
Potah taštičkové matrace PECORELLE:
  • kvalitní ovčí rouno (oblíbený přírodní materiál) - 220 g rouno Elastic Universal
  • zpevňující lem
  • snímatelný a pratelný na 60°C
  • možnost příplatkového spojení dvou matrací pomocí zipu ve středové části - skvělé sjednocení plochy matrací bez mezery uprostřed.

Matrace doporučujeme použít pro pevné a výklopné pevné rošty.

Poznámka k atypickým rozměrům: V případě objednání jiného rozměru mimo standardní rozměry (tj. rozměry: 80x200, 90x200, 100x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm) Vás poprosíme o uhrazení zboží předem (bankovním převodem). Při volbě způsobu úhrady hotově/kartou na prodejně nebo u řidiče, Vám bude zaslána zálohová faktura na platbu převodem a to ve výši 50 % z ceny atypického rozměru zboží. Děkujeme za pochopení.

Matrace různých typů si můžete vyzkoušet u nás na prodejně na Stránského 2a v Brně.

Prodloužená záruka na 5 let.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz