ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace Ergo Comfort S

Výrobce: UNAR

Kód: 100025

Kategorie: Taštičkové matrace

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Tvrdá taštičková matrace se 7mi zónami. Oboustranná zdravotní matrace výšky 20 cm. Nosnost 140 kg (střední tuhost max. 120 kg). Potah Silver s 3D mřížkou a lemem. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
Spojení matrací ZIPEM - pro pár
7 898

Popis

Zdravotní tvrdá oboustranná matrace Ergo Comfort S se 7mi anatomickými zónami patří do kategorie taštičkových matrací. Matrace je vyrobena z velmi kvalitní PUR pěny, Ergolatexu a taštičkového jádra s pružinami o průměru (1,8-2,0 mm). I to něco navíc nám může nevtíravě poskytnout speciální lemovaný potah Silver s 3D mřížkou. Matrace je díky materiálu matrace a jejich vrstvení v kombinaci s luxusním potahem vhodná i pro ty náročnější z nás, kteří vyžadují co nejvyváženější poměr mezi cenou a poskytnutým komfortem. Spaní a odpočinek na těchto matracích je velmi příjemný.

Potah taštičkové matrace:
  • díky aktivním probiotikám prokazatelně napomáhá k odstranění alergenů
  • snímatelný a pratelný na 60°C
  • možnost příplatkového spojení dvou matrací pomocí zipu ve středové části - skvělé sjednocení plochy matrací bez mezery uprostřed.

Nosnost matrace 140 kg. Výška matrace 20 cm.

Matrace doporučujeme používat pro pevné a výklopné pevné rošty.

Pozn. výrobce: Matraci lze vyrobit a dodat také ve střední tuhosti. Nosnost matrace je tak omezena váhou do 120 kg.

Poznámka k atypickým rozměrům: V případě objednání jiného rozměru mimo standardní rozměry (tj. rozměry: 80x200, 90x200, 100x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm) Vás poprosíme o uhrazení zboží předem (bankovním převodem). Při volbě způsobu úhrady hotově/kartou na prodejně nebo u řidiče, Vám bude zaslána zálohová faktura na platbu převodem a to ve výši 50 % z ceny atypického rozměru zboží. Děkujeme za pochopení.

Prodloužená záruka: 5 let.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz