ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace Ergo Comfort

Výrobce: UNAR

Kód: 100020

Kategorie: Taštičkové matrace

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Taštičková zdravotní matrace střední tvrdosti. Oboustranná 7mi zónová matrace výšky 20 cm. Nosnost 120 kg. Potah Silver, snímatelný a pratelný. Prodloužená záruka na 5 let. Český výrobek.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
Spojení matrací ZIPEM - pro pár
7 689

Popis

Středně tvrdá taštičková matrace Ergo Comfort je opatřena 7mi anatomickými zónami a je určena pro ty z nás, kteří vyžadujeme za příznivou cenu co možná nejvyšší komfort. Matrace je oboustranná, takže ji můžete v posteli otáčet tak, aby byl požitek ze spaní co nejpříjemnější. Matrace s taštičkovým jádrem je vyrobena z velmi kvalitní PUR pěny a Ergolatexu.

Tuhost: STŘEDNÍ.

Nosnost matrace: 120 kg. Výška matrace 20 cm. Pružiny o pr. 1,6-1,8 mm.

Potah:
  • díky aktivním probiotikám prokazatelně napomáhá k odstranění alergenů
  • snímatelný a pratelný na 60°C
  • možnost příplatkového spojení dvou matrací pomocí zipu ve středové části - skvělé sjednocení plochy matrací bez mezery uprostřed.

Matrace jsou vhodné pro pevné a výklopné pevné rošty.

Poznámka k atypickým rozměrům: V případě objednání jiného rozměru mimo standardní rozměry (tj. rozměry: 80x200, 90x200, 100x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm) Vás poprosíme o uhrazení zboží předem (bankovním převodem). Při volbě způsobu úhrady hotově/kartou na prodejně nebo u řidiče, Vám bude zaslána zálohová faktura na platbu převodem a to ve výši 50 % z ceny atypického rozměru zboží. Děkujeme za pochopení.

Prodloužená záruka na 5 let.

Kvalitní český výrobek.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz