Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Matrace Lux Nature

Výrobce: UNAR

Kód: 100037

Kategorie: Taštičkové matrace

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Zdravotní mikrotaštičková matrace střední tuhosti ze speciálních materiálů. Oboustranná 7mi zónová matrace výšky 30 cm. Potah Cashmere s odvětrávacími ventily. Záruka 5 let. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
16 970

Popis

Střední oboustranná 7mi zónová mikrotaštičková matrace LUX NATURE je vyrobena nejen z latexu, ale také z dalších speciálních materiálů, kterými jsou: Eucalypto, ovčí a kukuřičné rouno. Pružiny v mikrotaštičkové matraci jsou s pr. 1,4 – 1,6 mm. Matrace je díky svému provedení zdravotní matrací a je vhodná do jednolůžkových, ale i manželských postelí.

Nosnost matrace 120 kg. Výška matrace je 30 cm.

Potah matrace Cashmere:
  • z přírodního kašmíru, velmi jemný na dotek, s odvětrávacími ventily (v zimě hřeje a v létě chladí), opatřen manipulačními uchy
  • snímatelný a pratelný na 40°C.

Matrace je vhodná pro pevné rošty.

Prodloužená záruka na 5 let.

Český výrobce.

 

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz