ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace Lynma S

Výrobce: UNAR

Kód: 100959

Kategorie: Taštičkové matrace

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Velmi oblíbená profilovaná tuhá 7mi zónová oboustranná taštičková matrace. Potah s příměsí přírodního lnu. Výška 24 cm. Potah snímatelný a pratelný. Nosnost 140 kg. Záruka 5 let. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
Spojení matrací ZIPEM - pro pár
11 171

Popis

Speciální tuhá taštičková matrace LYNMA S patří do kategorie zdravotních oboustranných matrací. Jádro je profilováno do 7mi anatomických zón tak, aby matrace nabídla svému majiteli co možná nejpohodlnější spaní a chvíle odpočinku. Jedná se o matraci, u které je kladen důraz na vysoké ergonomické vlastnosti. Přidanou hodnotu má u této nové matrace potah, do které byl přidán přírodní len, čímž je potah velmi prodyšný a má vysoké antibakteriální účinky. Matrace je tak vhodná o pro ty z nás, kteří trpíme alergiemi nebo kožními problémy. Materiálově je matrace tvořena profilovaným latexem, PUR pěnou T30 a vrstvou s taštičkovými pružinami dvou průměrů.
 
Struktura oboustranné matrace:
  • kvalitní PUR pěna T30
  • taštičkové pružiny síly 1,6 mm a 1,8 mm
  • profilovaná latexová vrstva.

Nosnost matrace: 140 kg. Výška matrace: 24 cm. Tuhá matrace.

Potah s lemem:
  • pratelný na 60°C
  • lemovaný potah Silver
  • výjimečný svou jemnou povrchovou strukturou
  • vlákna jsou ošetřena příměsí aktivního stříbra, které vytváří antibakteriální prostřední na povrchu textilie
  • potah je příjemně chladivý a dobře prodyšný
  • možnost příplatkového spojení dvou matrací pomocí zipu ve středové části - skvělé sjednocení plochy matrací bez mezery uprostřed.

Doporučení – matrace je vhodná pro pevné podložky a rošty: pevné laťové a s bočním výklopem.

Pozn.: Matraci lze dodat i v atypickém provedení, díky kterému bude matrace pasovat do již zakoupeného jednolůžkové nebo manželské postele.

Poznámka k atypickým rozměrům: V případě objednání jiného rozměru mimo standardní rozměry (tj. rozměry: 80x200, 90x200, 100x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm) Vás poprosíme o uhrazení zboží předem (bankovním převodem). Při volbě způsobu úhrady hotově/kartou na prodejně nebo u řidiče, Vám bude zaslána zálohová faktura na platbu převodem a to ve výši 50 % z ceny atypického rozměru zboží. Děkujeme za pochopení.

ZÁRUKA: 5 let.

Nevíte-li si rady, prosím, ozvěte se nám. Rádi budeme nápomocni. Matrace si můžete vyzkoušet v naší kamenné prodejně v Brně na Stránského 2a.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz