ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace Primátor

Výrobce: UNAR

Kód: 100966

Kategorie: Taštičkové matrace

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Pružností vynikající bez zónová taštičková matrace z kvalit. PUR pěn a bonellových pružin. Výška 20 cm. Potah s probiotiky, pratelný. Nosnost 120 kg. Záruka 3 roky. Vhodná i pro děti. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
Spojení matrací ZIPEM - pro pár
5 995

Popis

Vysokou pružností vynikající středně tuhá zdravotní taštičková matrace PRIMÁTOR je typem bezzónové matrace, čímž je vhodná i pro ty nejmladší členy rodiny. Nejen zmíněná pružnost, ale také velká prodyšnost matrace s potahem PUROTEX zvyšuje komfortnost spánku a hygienu samotné postele. Vhodná kombinace zvolených materiálů, jak v jádře matrace, tak i v jejím potahu, zvyšuje životnost matrace a tak šetří i naše na nákup vynaložené peníze. Oproti ostatním typům matrací je její potah doplněn o příměs aktivních probiotik, díky kterým zabraňuje množení alergenů, takže je vhodná i pro alergiky a ekzematiky. Za své peníze získáme kvalitní a velmi pohodlnou matraci, která neurazí žádnou věkovou kategorii.

Struktura oboustranné matrace:

  • kvalitní PUR pěna T30
  • bonellové pružiny síly 2,4 mm
  • kvalitní PUR pěna T30.
Tuhost matrace: střední.

Nosnost matrace Primátor: 120 kg. Výška matrace: 20 cm.

Potah PUROTEX:
  • aktivní probiotika - odstraňuje alergeny
  • pratelný na 60°C
  • snadno snímatelný
  • možnost příplatkového spojení dvou matrací pomocí zipu ve středové části - skvělé sjednocení plochy matrací bez mezery uprostřed.

Doporučení výrobce: vhodná pro pevné podložky a rošty do postele typu: pevné laťové / s bočním výklopem.

Pozn.: Matraci lze dodat i v atypickém provedení, díky kterému bude matrace pasovat do již zakoupeného jednolůžkové nebo manželské postele.

Poznámka k atypickým rozměrům: V případě objednání jiného rozměru mimo standardní rozměry (tj. rozměry: 80x200, 90x200, 100x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm) Vás poprosíme o uhrazení zboží předem (bankovním převodem). Při volbě způsobu úhrady hotově/kartou na prodejně nebo u řidiče, Vám bude zaslána zálohová faktura na platbu převodem a to ve výši 50 % z ceny atypického rozměru zboží. Děkujeme za pochopení.

ZÁRUKA: 3 roky.

Nevíte-li si rady, prosím, ozvěte se nám. Rádi budeme nápomocni.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz