ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace Quinny

Výrobce: UNAR

Kód: 100030

Kategorie: Taštičkové matrace

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Středně tuhá zdravotní mikrotaštičková matrace z Ergolatexu a Eucalypto®HR45. Oboustranná matrace výšky 22 cm. Potah Cashmere s odvětrávacími ventily a manipul. uchem. Nosnost 120 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
Spojení matrací ZIPEM - pro pár
10 879

Popis

Středně tuhá mikrotaštičková matrace Quinny je vyrobena ze speciálních materiálů Ergolatex a Eucalypto®HR45. Použité pružiny jsou o průměru 1,4 – 1,6 mm. Oboustranná matrace zvyšuje prožitek z chvílí odpočinku na lůžku a to díky skladbě použitých materiálů v kombinaci se 7mi anatomickými zónami. Matrace tak spadá do kategorie zdravotních matrací.

Nosnost matrace 120 kg. Výška matrace je 22 cm.

Snímatelný kašmírový potah matrace Cashmere je velmi příjemným doplňkem kvalitní matrace. Potah vyniká nejen svou jemností, ale je také specifický díky odvětrávacím ventilům, díky čemuž v zimě hřeje a v létě chladí. Pro snadnější manipulaci je potah opatřen uchy, lze jej prát na 40°C.

Možnost příplatkového spojení dvou matrací pomocí zipu ve středové části - skvělé sjednocení plochy matrací bez mezery uprostřed.

Matrace doporučujeme pokládat na postele s pevnými nebo výklopnými pevnými rošty.

Poznámka k atypickým rozměrům: V případě objednání jiného rozměru mimo standardní rozměry (tj. rozměry: 80x200, 90x200, 100x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm) Vás poprosíme o uhrazení zboží předem (bankovním převodem). Při volbě způsobu úhrady hotově/kartou na prodejně nebo u řidiče, Vám bude zaslána zálohová faktura na platbu převodem a to ve výši 50 % z ceny atypického rozměru zboží. Děkujeme za pochopení.

Prodloužená záruka na 5 let.

Nevíte-li si rady, prosím, ozvěte se nám. Rádi poradíme a nasměrujeme.

Český kvalitní výrobek.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz