ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace Spesso

Výrobce: UNAR

Kód: 100032

Kategorie: Taštičkové matrace

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Velmi kvalitní a oblíbená měkčí zdravotní taštičková matrace z PUR pěn. Oboustranná matrace výšky 24 cm. Potah Cashmere s odvětrávacími ventily. Nosnost matrace 130 kg. Záruka 5 let. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
Spojení matrací ZIPEM - pro pár
14 952

Popis

Velmi specifická, pocitově měkčí, vysocekvalitní taštičková matrace SPESSO výšky 24 cm je vyrobena ze speciální a kvalitní PUR pěny s pružinami o pr. 1,6 – 1,8 mm. Použité materiály povolují vyšší nosnost matrace. Matrace je jako jiné námi nabízené taštičkové matrace 7mi zónová, takže se velmi dobře přizpůsobuje anatomickým tvarům ležícího a spadá do kategorie zdravotních matrací. Matrace je oboustranná, takže nám nabízí možnost měnit tuhost dle naší potřeby. Matrace Spesso je mezi zákazníky velmi oblíbená a to především pro své vrstvení a potah, ale také cenu, která zdůrazňuje kvalitu samotné matrace. Spaní na posteli s touto matrací dává často zapomenout i na každodenní starosti. Užijme si ji dle libosti, přeci jen spánkem trávíme větší část každého, ať běžného nebo svátečního dne.

Nosnost: 130 kg. Výška matrace: 24 cm.

Tuhost: měkká taštičková matrace.

Potah matrace CASHMERE:
  • popis: z přírodního kašmírového vlákna, jemný a velmi příjemný na dotek, odvětrávací ventily (v zimě hřeje a v létě chladí), opatřen manipulačními uchy, olemovaný
  • snímatelný a pratelný na 40°C
  • možnost příplatkového spojení dvou matrací pomocí zipu ve středové části - skvělé sjednocení plochy matrací bez mezery uprostřed.

Doporučujeme pokládat na pevné a výklopné pevné rošty.

Poznámka k atypickým rozměrům: V případě objednání jiného rozměru mimo standardní rozměry (tj. rozměry: 80x200, 90x200, 100x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm) Vás poprosíme o uhrazení zboží předem (bankovním převodem). Při volbě způsobu úhrady hotově/kartou na prodejně nebo u řidiče, Vám bude zaslána zálohová faktura na platbu převodem a to ve výši 50 % z ceny atypického rozměru zboží. Děkujeme za pochopení.

Prodloužená záruka na 5 let.

SKLADEM - 1 ks matrací Spesso v rozměru 90x200 cm - AKČNÍ CENA.

Nejen tuto matraci je možné si vyzkoušet u nás na prodejně v Brně na Stránského 2a.

Český kvalitní výrobek.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz