ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace Victoria TOP

Výrobce: UNAR

Kód: 101609

Kategorie: Taštičkové matrace

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Svým složením a provedením velmi specifická oboustranná taštičková zdravotní matrace. Středně tuhá matrace. Potah Silver. Výška 32 cm. Nosnost 130 kg. Záruka 5 let. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
14 245

Popis

Výrobcovou novinkou pro letošní rok je tato speciální a velmi pohodlná středně-tuhá taštičková matrace VICTORIA TOP. Matrace patří díky svému složení do kategorie oboustranných zdravotních matrací vysokých kvalit. Matrace vyniká specifickým propojením taštičkových pružin se všitým odlehčeným latexem, takže splní i vysoké nároky náročnějších spáčů. Jádro matrace je vyrobeno z kvalitní PUR pěny T30 a PUR T35. Matrace snese díky svému složení váhy až do 130 kg. Celkové vlastnosti této výjimečné matrace doplňuje velmi žádoucí potah SILVER s ionty stříbra, které udržují hygienu lůžka na vysoké úrovni. Dojem ze spánku i ležení na matraci je velmi příjemné. Přejeme dobrou noc.

Struktura oboustranné matrace VICTORIA TOP:
  • PUR pěna T30
  • taščtičkové pružiny 270 m2 (pr. 1,6 a 1,8 mm)
  • PUR pěna T30 / PUR T35.

Tuhost: střední.

Nosnost matrace: 130 kg. Výška matrace: 32 cm.

Potah SILVER se zpevňujícím lemem a manipulačním uchem:
  • látka Silver s ionty stříbra
  • potah u této matrace není snímatelný a pratelný.

Doporučení výrobce: vhodná pro pevné podložky a rošty do postele typu: pevné laťové / s bočním výklopem.

Pozn.: Matraci lze dodat i v atypickém provedení, díky kterému bude matrace pasovat do již zakoupeného jednolůžkové nebo manželské postele.

Poznámka k atypickým rozměrům: V případě objednání jiného rozměru mimo standardní rozměry (tj. rozměry: 80x200, 90x200, 100x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm) Vás poprosíme o uhrazení zboží předem (bankovním převodem). Při volbě způsobu úhrady hotově/kartou na prodejně nebo u řidiče, Vám bude zaslána zálohová faktura na platbu převodem a to ve výši 50 % z ceny atypického rozměru zboží. Děkujeme za pochopení.

ZÁRUKA: 5 let.

Nevíte-li si rady, prosím, ozvěte se nám. Rádi budeme nápomocni.

Český výrobce s mnohaletou tradicí.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz