Matrace Yana

Výrobce: MABO

Kód: 100294

Kategorie: Taštičkové matrace

Dostupnost: Skladem

Tuhá taštičková dvoutuhostní matrace z přírodních materiálů (bavlna, koňské žíně, aj.) – letní a zimní strana. Výška 23 cm. Nosnost 130 kg. Záruka 7 let. Speciální potahy ZDARMA. Český výrobek.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
Tuhost matrace
10 198

Popis

Taštičková matrace YANA je dvoustrannou matrací, které jsou označovány jako letní a zimní strana. Samotná matrace obsahuje vysoký podíl přírodních materiálů, takže je vhodná pro ty z nás, kteří chceme být blíže přírodě. Ve svém jádře obsahuje matrace až 770 ks taštičkových pružinek, které jsou baleny samostatně. Díky tomuto je matrace matrací, která velmi precizně kopíruje lidské křivky a dává tak našemu tělu to co potřebuje pro maximální možný odpočinek do dalšího dne. Aby byla zaručena co největší hygiena spánku a také prodloužena životnost matrace, jsou jedněmi z použitých přírodních materiálů také bavlna a koňské žíně, které dávají matraci výbornou prodyšnost a také velmi dobře absorbují teplo a vlhko, které vzniká při kontaktu s povrchem matrace. Tato matrace může být pro nás v kombinaci s kvalitním roštem a postelí místem klidu a pohody, kterou se nám bude těžko opouštět.

Popis oboustranné matrace – použité materiály:
  • letní strana: sisal, koňské žíně, bavlna
  • zimní strana: latex, sisal, vlna.

Jádro je opatřeno separačním úpletem, který lépe odvádí vlhkost a usnadňuje navlékání potahu.

Nosnost matrace 130 kg. Výška matrace: 23 cm.

Tuhost: 5 (ze 6ti stupňů).

Doporučení – vhodná pro pevné podložky a pro rošty: pevné laťové a lamelové, s bočním výklopem.

Prodloužená záruka: 7 let.

Hmotnost matrace: 21 kg.

Český výrobce.

 

POTAHY matrace

  • POTAH SILVER
- materiál potahu a gramáž:
o třívrstvé pleteniny vysoké gramáže
o s obsahem viskózy a stříbra, plošně prošitý 350g PES rounem a spodní pleteninou Lacoste. Potah je díky obsahu viskózy velmi příjemný na omak a výborně absorbuje vlhkost. Stříbro působí proti bakteriím, udržuje potah čistý a bez zápachu. 
o celková gramáž výplně - 580 gr/m2.
(speciální elastická a prodyšná pěna s vysokou gramáží (25 kg/m3) – pružnost potahu)
-  Zip – čtyřstranný zip / dělení potahu na 2 poloviny
-  3D mřížka po obvodu matrace - zlepšení cirkulace vzduchu
-  Pratelnost potahu: max. 60°C
-  Popis: Nové unikátní provedení potahů s velkým celoplošným vzorem podle nejnovějších trendů. Potahy jsou pevnější, odolnější a především zvyšují komfort ležení. Díky jedinečným materiálům si potah udržuje dlouhodobě svůj tvar a plastický vzor.
 
  • POTAH BAMBUS
- materiál potahu a gramáž:
o matracová pletenina obsahuje bambusové vlákno, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost. Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Velkým přínosem jsou antibakteriální účinky bambusového vlákna. 
o celková gramáž výplně - 580 gr/m2.
(speciální elastická a prodyšná pěna s vysokou gramáží (25 kg/m3) – pružnost potahu)
- Zip – čtyřstranný zip / dělení potahu na 2 poloviny
- Pratelnost potahu: max. 60°C
- Popis: Nové unikátní provedení potahů s velkým celoplošným vzorem podle nejnovějších trendů. Potahy jsou pevnější, odolnější a především zvyšují komfort ležení. Díky jedinečným materiálům si potah udržuje dlouhodobě svůj tvar a plastický vzor.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz