Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Panel CUBE D301

Výrobce: BRADOP

Kód: 100838

Kategorie: Věšáky

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Závěsný panel na zeď do předsíní nebo kanceláří. K doplnění nábytkem ze sestavy CUBE. Materiál: laminovaná a MDF deska. Rozměry (d x š x v): 60 x 1,8 x 60 cm. K dostání ve 3 odstínech. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
416

Popis

Závěsný panel CUBE D301 z široké předsíňové sestavy CUBE je již ve svém základu opatřen závěsným systémem k zavěšení na zeď, čímž nám umožňuje vytvořit si sestavu dle svých představ a z kusů nábytku, které využijeme. Panel je pořizován k sestavám nejen do předsíní, ale i obývacích pokojů, ložnic a kanceláří. Vyroben je z laminované a MDF desky. K výběru jsou panely ve 3 odstínech.

Materiál panelu:
  • laminovaná a MDF deska
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • závěsný systém - rozměr 60 x 60 cm (pro zavěšení na zeď).

Rozměry panelu se zásuvkou (d x š x v): 60 x 1,8 x 60 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Díky barevnému provedení se dá snadno kombinovat se skříněmi, konferenčníími stolky, obývacími stěnami, jídelními stoly, jídelními židlemi, komodami.

V případě, že byste si nebyli s čímkoliv jisti, prosím, ozvěte se nám. Děkujeme.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz