Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Police CUBE D304

Výrobce: BRADOP

Kód: 100836

Kategorie: Věšáky

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Oblíbená závěsná police decentního vzhledu z variabilní předsíňové sestavy CUBE. Materiál: lamino a MDF deska. Rozměry (š x h x v): 60 x 25 x 60 cm. Vhodná i do obývacích pokojů. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
602

Popis

Díky rozměrům a závěsnému systému často pořizovaná police CUBE D304 je vyrobena z kvalitní laminované a MDF desky. Police je jednou ze součástí celé kolekce předsíňového nábytku CUBE, takže je vhodná jak do předsíní, tak také do obývacích pokojů, ložnic nebo dětských pokojů.

Materiál police CUBE D304:
  • laminovaná deska
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • MDF deska
  • závěsný systém - rozměr 60 x 60 cm (pro zavěšení na zeď).

Rozměry police (š x h x v): 60 x 25 x 60 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Police se díky svému barevnému provedení hodí k řadě skříní, konferenčních stolků, obývacích stěn, jídelních stolůkomod.

V případě, že byste si nebyli s čímkoliv jisti, prosím, ozvěte se nám. Děkujeme.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz