Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Police s věšaký CUBE D305

Výrobce: BRADOP

Kód: 100829

Kategorie: Věšáky

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Rozměrově menší věšák k zavěšení na zeď. Součást předsíňové kolekce CUBE. Materiál: laminovaná a MDF deska. Rozměry (š x h x v): 60 x 25 x 60 cm. Závěsný systém na zeď. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
718

Popis

Rozměrově krátká police s věšáky CUBE D305 z předíňové sestavy CUBE je vyrobena z laminované a MDF desky. Svým provedením je určena nejen do předsíní, ale také do kanceláří, chodeb, popř. jiných firemních prostor, kde dobře poslouží účelům, ke kterým je určena. Vyrobena je z laminované a MDF desky a je určen k zavěšení na zeď. Ke snadnějšímu sladění věšáku s jinými kusy nábytku je nabízena v řadě barevných provedení.

Materiál police s věšákem:
  • laminovaná deska
  • MDF deska
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • věšáky
  • závěsný systém - rozměr 60 x 60 cm (pro zavěšení na zeď).

Rozměry police s věšákem (š x h x v): 60 x 25 x 60 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Díky širší škále barev se hodí k řadě nábytku a to nejen do předsíní, ale i kanceláří - lze ji sladit s šatními skříněmi, komodami, botníky, atd..

V případě, že byste si nebyli s čímkoliv jisti, prosím, ozvěte se nám. Děkujeme.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz