Věšák CUBE D303

Výrobce: BRADOP

Kód: 100830

Kategorie: Věšáky

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

Praktický, rozměrově prostorný věšák na zeď z předsíňové kolekce CUBE. Materiál: laminovaná a MDF deska. Rozměry (š x h x v): 60 x 9,5 x 60 cm. Závěsný systém na zeď. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
703

Popis

Praktický předsíňový věšák CUBE D303 je určen nejen do předsíní, ale také do kanceláří, chodeb, popř. jiných firemních prostor, kde dobře poslouží účelům, ke kterým je určen. Vyroben je z laminované a MDF desky a je určen k zavěšení na zeď. Vzhledem k jeho velikosti se nám nebude špinit zeď od oblečení a naopak. Věšák je součástí několikadílné sestavy CUBE, která je díky svým rozměrům a vzhledu velmi variabilní a praktická. Ke snadnějšímu sladění věšáku s jinými kusy nábytku je nabízen v řadě barevných provedení.

Materiál závěsného věšáku:
  • laminovaná deska
  • MDF deska
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • věšáky
  • závěsný systém - rozměr 60 x 60 cm (pro zavěšení na zeď).

Rozměry věšáku (š x h x v): 60 x 9,5 x 60 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Díky širší škále barev se hodí k řadě nábytku a to nejen do předsíní - šatní skříně, skříně, komody, botníky, police, atd..

V případě, že byste si nebyli s čímkoliv jisti, prosím, ozvěte se nám. Děkujeme.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz