ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Věšák dlouhý D109

Výrobce: BRADOP

Kód: 100822

Kategorie: Věšáky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Dlouhý úzký věšák do předsíní i kancelářských prostor. Zakupován ve více kusech pro designové zaplnění zdi. Materiál: lamino a voština. Rozměry (š x h x v): 15,5 x 1,8 x 192 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
490

Popis

Úzký, ale přitom výrazně dlouhý věšák D109 k připevnění na stěnu. Svým provedením je určen nejen do předsíní, ale také do kanceláří, chodeb, popř. jiných firemních prostor, kde dobře poslouží účelům, ke kterým je určen. Vyroben je z laminované desky a voštiny. Vzhledem k velikosti věšáku je často zakupován ve více kusech, které se s několika centimetrovým odstupem řadí vedle sebe a tak elegantně zaplní stěnu. K dostání je pouze v tomto provedení a této velikosti.

Materiál věšák:
  • laminovaná deska
  • voština
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • věšák.

Rozměry věšák (š x h x v): 15,5 x 1,8 x 192 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Díky svému provedení a decentnímu designu se hodí k řadě nábytku a to jak do předsíní, tak i kanceláří - lze jej doplnit např. šatními skříněmi, komodami, botníky, police, atd..

V případě, že byste si nebyli s čímkoliv jisti, prosím, ozvěte se nám. Děkujeme.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz