ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Věšák krátký D108

Výrobce: BRADOP

Kód: 100823

Kategorie: Věšáky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Rozměrově úzký věšák na zeď do předsíní, kanceláří a pracoven. Materiál: laminovaná deska a voština. Rozměry (š x h x v): 15 x 1,8 x 100 cm. K dostání - pouze v tomto provedení. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
291

Popis

Úzký předsíňový věšák D108 je určen nejen do předsíní, ale také do kanceláří a pracoven, chodeb, hotelových pokojů a firemních prostor, kde dobře poslouží účelům, ke kterému je svou funkcí předurčen. Vyroben je z laminované desky a voštiny. Vzhledem k jeho velikosti je často pořizován ve 3 a více kusech tak, aby se na něho dalo zavěsit oblečení všech rodinných příslušníků, popř. spolupracovníků nebo našich hostů. K dostání je v několika barevných provedeních.

Materiál věšáku na zeď:
  • laminovaná deska
  • voština
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • věšák.

Rozměry věšáku (š x h x v): 15 x 1,8 x 100 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Díky širší škále barev se hodí k řadě nábytku, se kterými tvoří velmi hezké sestavy - šatní skříně, skříně, komody, botníky, police, atd..

V případě, že byste si nebyli s čímkoliv jisti, prosím, ozvěte se nám. Děkujeme.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz