ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Věšák s policí D110

Výrobce: BRADOP

Kód: 100630

Kategorie: Věšáky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Širší věšák s policí k zavěšení na zeď do předsíní, kanceláří a hotelových pokojů. Materiál: lamin. deska. Rozměry (š x h x v): 192 x 1,8 x 45 cm. Součástí - věšák na ramínka, 4x věšák. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
1 889

Popis

Vysoký, stylově klasičtější věšák s policí D110 je určen pro všechny ty, kteří nemají rádi věci na samostatně stojících věšácích a to nejen z prostorových důvodů, ale také praktických. Často je pořizován jako náhrada šatní skříně, která se do předsíně z jakéhokoliv důvodu nevejde. Díky tomuto dlouhému věšáku bude chráněno jak oblečení, tak i zeď, o kterou se nebudou naše kabáty a bundy opírat. Díky vrchní polici máme prostor na odložení rukavic, čepic nebo klobouků. Materiálově je věšák vyroben z laminované desky a je doplněn 4mi chromovými věšáky.

Materiál věšáku:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS 2 mm v dřevodezénu
  • 4x věšák - satin chrom
  • věšák na ramínka - nerez.

Rozměry židle (v x h x š): 192 x 1,8 x 45 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Doporučení: Stylově se věšák hodí k dalšímu nábytku z dílny firmy BRADOP, kterými jsou např. šatní skříně, botníky, zrcadla, aj.. Vystaveny máme v našem kamenném obchodě jídelní židle a jídelní stůl.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz