ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA nábytku

Svým zaměřením jsme velmi loajální firmou, která se snaží individuálně vycházet vstříc i velmi náročných požadavkům klientů, proto se zabýváme nejen zakázkovým čalouněním nábytku a to včetně výroby různě složitých čalounických sestav sedaček, křesel a taburetů, ale také zakázkovou výrobu nábytku a to nejen do domácností (rodinné domy, byty, chaty, chalupy, původní vestavby), ale také do firem, rozličných institucí, nemocničních nebo rehabilitačních zařízení, ale také obchodních řetězců a nákupních center, aj.. Mezi nejčastěji vyráběný nábytek patří vestavěné skříně se zašupovacími dveřmi nebo skříně s klasickými dveřmi s panty, nádstavce na skříně, ložnicové nebo obývací sestavy nábytku až po strop místnosti, které slouží nejen pro ukládání oblečení, ale také knih, šanonů, aj. věcí, které jsou pro nás a naše životy podstatné a důležité. Velmi efektně jsme schopni zařídit také pracovny a kanceláře a to vše s nábytkem na míru - skříně, psací stoly, gauče/pohovky/sedací soupravy a to nejen čalouněné do látek různých cenových kategorií, ale také do kvalitních kůží nebo koženek. I díky našemu čalounictví disponujeme mimo potahových látek i širokou škálou vysocekvalitních koženek, které jsou vhodné také do náročných prostředí zdravotnických zařízení, popř. do obchodních center, kde je fluktuace lidí během dne velmi vysoká a proto je kladen velký důraz na kvalitu použitých materiálů, jejich výdrž a také nosnost jednotlivých prvků, atd..

        

           

        

                           

Při realizacích vycházíme nejen z našich grafických návrhů, ale také z projektů architektů, designerů a projektantů. Komunikujeme nejen s majiteli firem, restaurací, hotelů, ubytovacích zařízení, ale také se samotnými provozovateli budov (prodejní galerie, hotely, kliniky a nemocnice, školy, penziony, aj.).

Mimo jiné dodáváme také sety jídelních stolů a židlí v zákazkovém čalounění nebo odstínech moření.

           

Prioritou je pro nás KVALITA DODANÉHO ZBOŽÍ. V případě TERMÍNŮ DODÁNÍ se snažíme vycházet co nejvíce vstříc a to i v případě velmi krátkých termínů dodání. VŠE JE OTÁZKOU KOMUNIKACE A OCHOTY VŠECH STRAN VYJÍT SI VZÁJEMNĚ VSTŘÍC A DODAT TAK ZAKÁZKU, KTERÁ BUDE PŘESNĚ SPLŇOVAT PŘEDSTAVY ZÁKAZNÍKA NEBO ZADAVATELE.

BUDEME SE TĚŠIT NA VÁŠ KONTAKT A PŘÍPADNOU BUDOUCÍ SPOLUPRÁCI A TO I DLOUHODOBÉHO CHARAKTERU :)

                

     

Mezi "standardní" zakázky, které dodáváme nejčastěji:

  • vestavěné skříně
  • volněstojící skříně
  • sestavy nábytku - do obývacích pokojů, předsíní, pracoven a kanceláří, ložnic
  • kuchyňské linky - pro domácí použití, ale také jako pracovní sestavy skříní (laboratoře, nemocniční oddělení, aj.)
  • zakázkově čalouněné a rozměrově přizpůsobené sedačky a pohovky
  • zakázková křesla včetně doplňků (podsedáky, opěrky, polštáře)
  • pracovní stoly - různé velikosti a provedení a to včetně nádstaveb nad pracovní deskou
  • jídelní lavice
  • aj.

    

               

Cena:
Aktivní filtry:
Zrušit všechny filtry

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz