Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání UZAVŘENA
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Předsíňová stěna D30

Výrobce: BRADOP

Kód: 100839

Kategorie: Zrcadla

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Praktická předsíňová sestava se zrcadlem. Materiál: laminovaná a MDF deska, ABS hrany. Rozměry (š x h x v): 100 x 23 x 158 cm. Vhodná do předsíní, kanceláří a firem. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
2 678

Popis

Praktická předsíňová sestava D30 se zrcadlem je vyrobena ve vzájemné kombinaci z laminované a MDF desky a lze ji velmi snadno sladit s jiným předsíňovým nábytkem, který nemusí být přímo od stejného výrobce. Nejčastěji je pořizována do předsíní, ale také do kanceláří a firemních prostor.

Materiál předsíňové sestavy:
  • laminovaná a MDF deska
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • zrcadlo.

Rozměry sestavy (š x h x v): 100 x 23 x 158 cm.

POPIS provedení předsíňové sestavy: Zrcadlo je dělené na dvě části v místě police a to z toho důvodu, aby byla samotná polička pevně přidělána k zadní desce sestavy, tzn. zrcadlo není v jednom kuse. Zrcadlo se k desce připevňuje našroubováním. Okraje zrcadla nejsou ohraněna laminem a končí zároveň se spodní deskou předsíňové sestavy.

Hmotnost celé předsíňové sestavy: 8,5 kg.

Předsíňovou sestavu můžeme snadno a jednoduše sladit s celým vybavením předsíně - vybírat můžeme z různých typů šatních skříní, botníků a věšáků z dílny stejného výrobce.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz