Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Věšáková stěna D26

Výrobce: BRADOP

Kód: 100832

Kategorie: Zrcadla

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Rozměrově velká a na úložný prostor bohatá věšáková stěna se zrcadlem do předsíní. Materiál: laminovaná a MDF deska, NK závěsy, 4 věšáky. Rozměry (š x h x v): 100 x 39 x 202 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
5 732

Popis

Vysoká a velmi praktická věšáková stěna D26 je určena nejen do předsíní, ale také do kanceláří, chodeb, popř. jiných firemních prostor, kde dobře poslouží účelům, ke kterým je určena. Věšáková stěna je vyrobena z laminované a MDF desky. Vzhledem k její velikosti a množství úložného prostoru pojme nejen oblečení, ale také obuv, deštníky, aj. námi používané věci. Ke snadnějšímu sladění věšákové stěny s jinými kusy nábytku je nabízena v řadě barevných provedení.

Materiál věšákové stěny:
  • laminovaná deska
  • MDF deska
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • kvalitní NK závěsy
  • kuličkové celovýsuvy
  • police, zrcadlo, skříňky, věšáky.

Rozměry věšákové stěny (š x h x v): 100 x 39 x 202 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

V případě, že byste si nebyli s čímkoliv jisti, prosím, ozvěte se nám. Děkujeme.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz