Zrcadlo MV087

Výrobce: BRADOP

Kód: 102503

Kategorie: Zrcadla

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Velikostně větší zrcadlo na zeď s rámem z kvalitního borovicového masivu. Masiv - lakován vodním lakem. Rozměry (š x v): 125 x 45 cm. Záruka 2 roky. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
1 415

Popis

Zrcadlo MV087 patří k větším typům zrcadel, ve kterém můžeme vidět větší část nebo celou naši postavu, takže nám při pohledu do zrcadla nemůže utéct sebemenší detail .). I toto zrcadlo je praktickým doplňkem nejen do předsíní, ale také koupelen, chodeb nebo kanceláří a pracoven. Rám zrcadla je vyroben z kvalitního borovicového masivu, který je povrchově upraven vodním lakem. Rozměry je zrcadlo vhodné spíše do prostornějších místností.

Materiál a provedení zrcadla:
  • rám - borovicový masiv tl.18 mm
  • zrcadlo.

Rozměry zrcadla (š x v): 125 x 45 cm.

Zrcadlo můžeme snadno sladit s borovicovými kousky nábytku z naší nabídky, kterými mohou být: skříněpracovní stolyžidle, aj.. Nevíte-li si při výběru s čímkoliv rady, prosím, ozvěte se nám. Děkujeme.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz