Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Zrcadlo TRIANGL č. 7

Výrobce: Nábytek Mikulík

Kód: 101377

Kategorie: Zrcadla

Dostupnost: Skladem

Praktické zrcadlo TRIANGL z kolekce Českého nábytku. Materiál - lamin. deska tl. 18mm, ABS hrany. Rozměr (š x h x v): 80 x 2 x 65 cm. Dekory - javor, jasan, akácie, aj.. Český výrobce s tradicí.

Konfigurátor

Varianty
Dekor
1 390

Popis

Zrcadlo TRIANGL č. 7 patří do předsíňové sestavy TRIANGL, kterou lze vybavit celou předsíň, ale také vstupní část kanceláří a pracoven. Zrcadlo v místnosti ocení každý z nás a to nejen ti, co se na sebe rádi dívají :) Zrcadlo je praktickým kouskem nábytku z kolekce kvalitního Českého nábytku, jehož výhodou je široká škála barev kvalitního lamina, ze kterého je nábytek vyroben.

Materiál botníku TRIANGL:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana v dřevodezénu.

Rozměry zrcadla (š x h x v): 80 x 2 x 65 cm.

Kolekce TRIANGL obsahuje tyto položky: Nevíte-li si s čímkoliv rady, prosím, ozvěte se nám. S výběrem dekoru Vám velmi rádi poradíme, popř. zašleme fotografie nebo v rámci Brna zapůjčíme vzorníky.

Český výrobce s tradicí.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz