ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Skříň jednodveřová CASPER C105

Výrobce: BRADOP

Kód: 101054

Kategorie: Dětské skříně

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Velká barevná jednodvéřová dětská skříň na uložení hraček nebo knih. Materiál: laminovaná deska a voština. Rozměry (š x h x v): 50 x 50 x 184 cm. V barvách pro holčičky i chlapečky. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
5 103

Popis

Rohová dětská jednodvéřová skříň CASPER C105 je řešena tak, že se otvírají dveře pouze u bočních polic a přední část zůstává tím pádem odkrytá. Skříň patří typově do dětské kolekce nábytku CASPER, kterou lze zařídit celý dětský pokoj a mít jej tak sladěn do nejmenších detailů a to jak barevně, tak velikostně. Skříň nabízí díky své velikosti a množství polic dostatek prostoru pro uložení hraček, knížek nebo stavebnic. Materiálově je skříň vyrobena z laminované desky a voštiny. K otvírání skříně slouží moderní a elegantní chromové úchytky. Nabízena je v několika barevných provedeních, takže je vhodná jak pro holčičky, tak i chlapečky.

Materiál skříně dvoudvéřové:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana v dřevodezénu - 2 mm
  • voština tl. 38 mm - vrchní deska skříně
  • moderní chromové úchytky (satin).

Rozměry dětské skříně (š x h x v): 50 x 50 x 184 cm.

Skříň lze doplnit stylově podobným typem nábytku v nabídce (výrobce BRADOP) - dětské komodydětské židličkydětské postele, aj..

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz