ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jednolůžko Helia SMRK

Výrobce: HP-Nábytek

Kód: 100185

Kategorie: Jednolůžkové postele

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Vzhledově elegantní zaoblená smrková jednolůžková postel s možností nastavování výšky roštu. Rošty do postele-výška 13 cm. Možnost atypů. Rozměr 90x200 cm. EKOlak, moření za příplatek. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Moření
4 890

Popis

VÝPRODEJ - Jednolůžková postel HELIA se zaoblenými hranami je typem lůžka klasičtějšího designu, který nepodléhá času, takže je postel vzhledově příjemná nejen na ležení, ale i koukání. Postel je vyrobena z kvalitního smrkového masivu a dodává se jak v rozměru 90 x 200 cm, tak i v atypických rozměrech, jak je uvedeno v nabídce. V základní ceně postele je zahrnuto lakování EKOlakem s UV filtrem, čímž je dána barevná stálost povrchu dřeva a také jeho povrchová odolnost. Moření smrkového dřeva za PŘÍPLATEK. Jednolůžková postel je oblíbeným a často pořizovaným typem postele a to nejen pro ty nejmenší z nás, ale také pro starší, neboť je možné přenastavovat výšku umístění postelového roštu, což nám umožňuje zakoupit jakkoli vysokou matraci a také výšku postele uzpůsobit výšce nebo zdravotním možnotem spícího.

Rozměry jednolůžka:

  • ložná plocha lůžka: 90 x 200 cm
  • celkové vnější rozměry (š x d):  99 x 205 cm
  • výška uložení roštu: 280 / 310 / 330 / 360 mm
  • výška čela: hlavová část 85 cm / nožní část 48 cm
  • průřez bočnice: 25 x 200 mm
  • průřez nohy: 25 x 155 mm.

Atypické rozměry - za příplatek: prodloužení délky na 210 a 220 cm a zkrácení pod 200 cm. NELZE atypické rozměry rozšířit nebo zúžit.

Dodáváno – v demontovaném stavu včetně kvalitního kování. Podrobný návod výrobce přiložen. Snadné a rychlé složení. Jednotlivé šrouby nejsou pohledové, jsou umístěny ve vnitřní části postele.

Pozn.: CENA jednolůžkové postele bez matraceroštu do postele a lůžkovin.

Doporučení výrobce:

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz