ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rošt MASIV HN (PRO) - polohování hlava-nohy

Výrobce: TEXPOL

Kód: 101004

Kategorie: Laťové rošty

Dostupnost: Skladem

Kvalitní laťový rošt do postele s polohováním hlavy a nohou. Vyšší zatížení roštu – nosnost do 150 kg. Výška roštu cca 6,3 cm. Latě v počtu 16 ks o šířce 90 mm. Dodáván v celku. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
3 599

Popis

Čteme-li si rádi v posteli nebo sledujeme-li rádi televizi jinak, než v poloze ležmo, mohl by nám vyhovovat právě tento cenově velmi zajímavý laťový rošt do postele MASIV HN (PRO) s polohováním hlavy a nohou. Rošt je ve svém základu osazen 16ti kvalitními latěmi. Díky masivnímu rámu snese zatížení do 150 kg. Plusem je i možnost dodání atypického rozměru roštu.

Nosnost roštu: 150 kg.

Výška roštu do postele je cca 6,3 cm. Rošt - 16 kusů latí / šířka latě 90 mm.

DOPORUČENÍ výrobce - rošt je vhodný pro pěnovépružinové a latexové matrace.

LZE dodat i jiný ATYPický rozměr - zakázková výroba za příplatek.

Laťový rošt do postele MASIV HN je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit a vložit do jednolůžkové  nebo manželské postele.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Záruka: 2 roky.

Slovenský výrobce.

 

* UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1,5 cm užší tzn., při objednávce roštu 200 x 90 cm, Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 88,5 cm. V případě, že byste chtěli přesný rozměr, bude se jednat o atyp.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz