Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Police závěsná AURA

Výrobce: Nábytek Mikulík

Kód: 101330

Kategorie: Nábytek do pracovny

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Vysoce zátěžová závěsná polička v řadě specif. dekorů. Police z kolekce kvalitního Českého nábytku. Materiál: lamin. deska, ABS hrany. Rozměry (š x h x v): 60 x 24 x 2,5 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Dekor
540

Popis

Závěsná polička AURA s vysokou nosností je díky svému designu velmi oblíbeným kouskem nábytku k dozdobení našich obývacích pokojůložnicpředsíní nebo kanceláří a pracoven. Police patří do kolekce kvalitního Českého nábytku. Polička je  materiálově vyrobena z laminované desky tl. 25 mm. Na výběr máme řadu dekorů, kterými můžeme svou domácnost velmi hezky oživit.

Materiál závěsné poličky:
  • laminovaná deska tl. 25 mm - značky EGGER / KRONOSPAN dle výběru dekoru
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • plastové ochranné krytky.

Rozměry poličky (š x h x v): 60 x 24 x 2,5 cm.

Poličku je možné zkombinovat s typově stejnými skříněmi, komodami, aj. kousky nábytku z kolekce českého nábytku v naší nabídce. Budete-li potřebovat s číímkoliv poradit, prosím, ozvěte se nám. Děkujeme.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz