ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Topper Top Pulse

Výrobce: UNAR

Kód: 100063

Kategorie: Přistýlka - čabraka

Dostupnost: Skladem

Čabraka výšky 6 cm s jádrem z tužší Latex Pulse pěny ve velmi kvalitním potahu s vysokým stupněm prodyšnosti (3D mřížka po obvodu potahu). Určena pro jednolůžka a dvoulůžka. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
4 620

Popis

Tento kvalitní topper Top Pulse  s výškou 6 cm je vyroben z tužší Latex Pulse pěny a je rozměrově určen nejen pro dvoulůžka, ale také na samostatnou matraci, popř. jednolůžka. Čabraka matrace chrání a prodlužuje jejich životnost. Dle typu matrace můžete volit z široké škály potahových látek. Níže jsou uvedeny speciální typy potahů, které jsou určeny pro nás, kteří požadujeme něco navíc a to i např. díky zdravotním problémům.

Materiál topperu Top Pulse:
  • tužší Latex Pulse pěna
  • TUHOST: TUŽŠÍ
  • zakázkově lze dodat také v jiných rozměrech, než je uvedeno v konfigurátoru - např. 85x190 cm, 90x195 cm, 120x220 cm, 160x210 cm, aj. - cenu a termín dodání na požádání rádi sdělíme.
Potahy topperu - 3 typy k výběru:
  • PUROTEX - protialergenní velmi kvalitní potah opatřen provzdušňovací 3D mřížkou (po celém obvodu), látka napuštěna probiotiky. Potah je pratelný na 60°C se zipem po celém obvodu.
    Pozn. Výsledky testů: Probiotika v látce snižují podíl roztočů až o 89,3% a to již během prvních 14ti dní.
  • ACTIVE SILVER – antibakteriální potah nové generace s příměsí iontů stříbra určen především pro ty, kteří se výrazně potí. Antimikrobiální látka se stříbrem je aplikována přímo na jádro příze. Pratelný na 60°C.
  • CASHMER – kašmírový nemačkavý potah s viskózou vyznačující se hebkostí a měkkostí. Velmi příjemný na dotek. Použité materiály zlepšují prodyšnost potahu. Pozitivní vlastností vlny je, že v zimě příjemně hřeje a v létě chladí. Potah je pratelný na 40°C
  • aj..

Topper lze objednat i v ATYPických rozměrech - kontaktujte nás, prosím.

Poznámka k atypickým rozměrům: V případě objednání jiného rozměru mimo standardní rozměry (tj. rozměry: 80x200, 90x200, 100x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm) Vás poprosíme o uhrazení zboží předem (bankovním převodem). Při volbě způsobu úhrady hotově/kartou na prodejně nebo u řidiče, Vám bude zaslána zálohová faktura na platbu převodem a to ve výši 100 % z ceny atypického rozměru zboží. Děkujeme za pochopení.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz