ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Komoda malá - 3 zásuvky D21

Výrobce: BRADOP

Kód: 100828

Kategorie: Šatní skříně

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Menší 3-zásuvková komoda do předsíní, ložnic, kanceláří i obývacích pokojů. Materiál: laminovaná a MDF deska. Rozměry komody (š x h x v): 82 x 43 x 82 cm. Výběr z řady odstínů. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
5 582

Popis

Zásuvková komoda D21 patří mezi rozměrově menší typy skříněk, proto je vhodná do menších, ale i větších prostor. Pořizována je nejen do předsíní jako součást předsíňové sestavy, ale také do kanceláří a pracoven nebo obývacích a dětských pokojů. Typově je možné ji doplnit stylově stejnými nebo podobnými botníky, věšáky nebo šatními skřínemi. Vyrobena je v kombinaci z laminované a MDF desky a zásuvky jsou opatřeny kvalitními NK závěsy a kuličkovými celovýsuvy.

Materiál komody se zásuvkami:
  • laminovaná a MDF deska
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • kvalitní NK závěsy
  • kuličkové celovýsuvy.

Rozměry komody (š x h x v): 82 x 43 x 82 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Komodu můžeme díky barevné škále materiálů snadno a jednoduše sladit s vybavením místnosti. Nebudete-li si vědět rady, prosím, ozvěte se. Budeme rádi nápomocni.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz