Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Chrániče matrace

Chrániče matrací slouží všeobecně pro zvýšení hygieny spaní a prodloužení doby živostnosti samotné matrace. Proč hygienu spaní a co si můžeme pod tímto pojmem představit? Každý z nás se při spánku čas od času nebo i každý den potí, ať už méně nebo více a příčina tohoto „problému“ je jakákoliv. Komu z nás je příjemné spát v mokrém oblečení na mokré matraci a s propoceným povlečením? Oblečení i povlečení jsme schopni i během noci vyřešit, ale mokrou matraci pod sebou těžko vyměníme. A právě z tohoto důvodu se používají chrániče matrací, které mají takové vlastnosti, díky kterým pot pohlcují a teplo mezi naším tělem a matrací co možná nejvíce regulují a odvádí pryč.

Chrániče se připevňují k matraci nejčastěji pomocí gumových pásků nebo našitím zdrhovadel, čímž nedochází k posunu chrániče po matraci. Navlékání chrániče i jeho odepínání je velmi snadné. Chrániče jsou pratelné, takže i z tohoto hlediska si frekvenci praní určujete my.

Chránič neslouží jen pro ty z nás, kteří se více potíme, ale pro všechny ty, kteří si váží svých investovaných peněz do kvalitní matrace a chtějí, aby jim sloužila co nejdéle. V Brně máme vystaveny matrace na Stránského 2a v naší prodejně.

Cena:
Aktivní filtry:
Zrušit všechny filtry
NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz