ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Police univerzál C110

Výrobce: BRADOP

Kód: 100865

Kategorie: Dětské police

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Police s otočnými vnitřními deskami do dětských pokojů. Materiál: laminovaná deska. Rozměry (š x h x v): 97,5 x 25 x 33 cm. Vhodná k typově podobným dětským skříním a dětským postelím. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
1 474

Popis

Rozměrově velká obdélníková police univerzál C110 s úložným prostorem s otočnými vnitřními deskami umožňuje měnit podobu police kdykoliv, kdy potřebujeme a to díky otočnému prvku. Police je určena díky své barevnosti převážně do dětských pokojů. Materiálově je vyrobena z kvalitní laminované desky s ABS hranami. Ke sladění dětského pokoje typově podobnými kousky z dílny stejného výrobce můžeme vybírat např.: dětské psací stoly, skříně a komody, ale také dětské židle a křesla, aj.. K dostání je police univerzál v několika barevných provedeních, což nám velmi usnadňuje sladění s celým interiérem místnosti. Tato police je často objednávána v kombinaci s policí C170 / policí C172 a typově stejným zrcadlem C175.

Materiál police univerzál C110:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana v dřevodezénu - 2 mm
  • otočný prvek - znázorněno na obrázku (zvětšení úložného prostoru kdykoliv, kdy potřebujeme).

Rozměry police (š x h x v): 97,5 x 25 x 33,5 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

V případě, že byste si nebyli s čímkoliv při kompletaci dětského pokoje jisti, prosím, ozvěte se nám. Děkujeme.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz