Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Dětské sedací vaky

Na sezení v dětských pokojíčkách neslouží již řady let pouze a jen dětské židle a křesla, ale také velmi pohodlné dětské sedací vaky. Ty se často stávají spíše součástí rozličných dětských her, než aby sloužily ke čtení knih. Bývají i velmi dobrými a důvěrnými kamarády při chvílích, kdy není čas učení a psaní domácích úkolů.

Velkou výhodou sedacích vaků pro děti je, že nemají jako většina jiného dětského nábytku ostré hrany, o které se mohou naše děti při svých hrách poranit. Právě možná i proto jsou rodiči i dětmi tak oblíbené. Děti je milují a to nejen pro spousty barevných i tvarových provedení, ale především pro svou pohodlnost. Díky své vysoké kvalitě mohou být součástí dětských pokojíků tak dlouho, dokud budou naše děti bavit.

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz