Kontejner na kolečkách MONTY C054

Výrobce: BRADOP

Kód: 101058

Kategorie: Dětské stoly

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

Rozměrově prostorný kontejner na kolečkách se 4 zásuvkami. Řada barevných provedení. Materiál lamino tl. 18 mm a voština 38 mm. Rozměry (š x h x v): 43 x 37,5 x 69 cm. Chromové úchytky. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
2 362

Popis

Z hlediska množství úložného prostoru velmi oblíbený typ dětského kontejneru MONTY C054 je pro snadnější manipulaci s ním opatřen kolečky s brzdou, takže je vhodný i pro menší děti. Pořizován je nejen do dětských pokojů, ale i mateřských školek, ale díky široké škále odstínů také do kanceláří a pracoven nás dospělých. Materiálově je kontejner vyroben z laminované desky a voštiny. Kontejner se hodí z hlediska rozměrů k většině dětských psacích stolů.

Materiál kontejneru na kolečkách:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • hrany ABS 2 mm
  • voština 38 mm
  • chromová úchytka (povrchová úprava satin)
  • 2x kolečka s brzdou.
Rozměry kontejneru (š x h x v): 43 x 37,5 x 69 cm.
 
Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Dětský kontejner na kolečkách lze doplnit stylově podobným typem nábytku v nabídce (výrobce BRADOP) - dětské komodydětské židličkydětské postele, aj..

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz