Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Školní lavice výškově nastavitelná C301

Výrobce: BRADOP

Kód: 101043

Kategorie: Dětské stoly

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Dětský/pracovní stůl v podobě školní lavice s výškovým nastavováním. K dostání ve 3 barevných provedeních. Materiál - laminovaná deska. Rozměry stolu (š x h x v): 70 x 50 x 59-79 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
4 488

Popis

Tento typ dětského psacího stolu napodobuje školní lavici, která je navíc výškově nastavitelná, což umožňuje její růst zároveň s našimi dětmi. Stůl se pořizuje nejčastěji do dětských pokojů a pracoven a používá se i jako adekvátní podoba pracovního stolu.

Materiál školní / pracovní lavice:
  • laminovaná deska - 3 barevná provedení.

Rozměry školní lavice (š x h x v): 70 x 50 x 59-76 cm.

Hmotnost: 22 kg.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Školní - pracovní lavici lze doplnit stylově podobným typem nábytku v naší nabídce (výrobce BRADOP) - dětské komodydětské židličkydětské postele, aj..

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz