ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Zábrana mezi vysoká čela SMRK

Výrobce: HP-Nábytek

Kód: 100227

Kategorie: Dětské zábrany

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Zábrana na dětská lůžka s vysokými čely - nasazení pomocí kolíků. Kvalitní smrkový masiv. Možnost moření (za příplatek). Rozměr (š x v x h): 200 x 10 x 2,5 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Moření
990

Popis

Tento typ zábrany pro dětská lůžka je vyroben z kvalitního smrkového masivu. Je určena pro lůžka s vysokými čely. V případě, že má náš syn nebo dcera postel jiného provedení, není tato zábrana vhodným řešením a je nutné vybírat z dalších nabízených typů. Pro vyšší pevnost a stabilitu je zábrana vyrobena s větší hloubkou masivu (2,5 cm), než je tomu u bukové zábrany. Naše děti i s touto zábranou budou při pobytu na lůžku v dětském pokoji v dostatečném bezpečí, které jim chceme dopřát.

Rozměr zábrany (š x v):
  • zábrana (š x v): 200 x 10 cm
  • síla materiálu (masivu): 2,5 cm.
Doplňující informace k zábraně:
- zábrany se uchycují k posteli kolíky a to k čelům postele – je to standardní zábrana dlouhá, která se dává i k patrovým postelím na stranu u zdi u horního lůžka. Postel musí být k připevnění této zábrany připravena.

Moření: ZDARMA. Vzorník odstínů je součástí tohoto odkazu.

Pozn.: Na zábranu lze pořídit mantinel, který tlumí případný nechtěný kontakt se dřevem. Připevnit zábranu na postel je jednoduché a rychlé.

V případě, že byste s výběrem potřebovali jakkoliv pomoci, prosím, ozvěte se nám. Budeme rádi nápomocni.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz