ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Židle dětská APOLENKA Z519

Výrobce: BRADOP

Kód: 100812

Kategorie: Dětské židle, dětská křesla

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Cenově a velikostně velmi oblíbená dětská židlička z masivu. Řada barev potahových látek. Vhodná ke stolečku stejného designu. Rozměry (vs x šs x hs): 27 x 30 x 29 cm. Nosnost: 90 kg. Český výrobek.

Konfigurátor

Varianty
Látky
Odstíny
1 015

Popis

Dětská židle APOLENKA Z519 získala již před řadou let svou velkou oblibu nejen díky příznivé ceně, ale především díky řadě barevných provedení potahových látek, které dokáží velmi elegantně oživit jakýkoliv interiér dětských pokojů nebo kuchyňských koutů. Dětská židle je vyrobena z kvalitního bukového masivu, proto unese váhy až do 90 kg, takže může dětem sloužit tak dlouho, dokud jim nebude svými rozměry malá. Židličky jsou oblíbené i v dětských koutcích a školkách.

Materiál dětské židle APOLENKA Z519:
  • kostra - bukový masiv
  • povrchová úprava - vodouředitelný ekolak / moření + vodouředitelný ekolak.
Rozměry dětské židle:
  • rozměry (vs x šs x hs): 27 x 30 x 29 cm
  • výška židle: 50 cm.

Nosnost: 90 kg.

Dodáváno jako jeden celek bez nutnosti další montáže.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Vybavení dětského pokoje můžeme doplnit typově podobnými dětskými stolydětskými skříněmi nebo dětskými křesly. Budete-li potřebovat jakkoliv poradit, prosím, ozvěte se.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz