Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Samolepky šipky Casper

Výrobce: BRADOP

Kód: 100538

Kategorie: Doplňky do dětského pokoje

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Samolepky s černobílými šipkami pro slečny i chlapce. Dekorativní doplněk na stěny nebo nábytek. Rozměr (v x š): 100 x 150 cm. Jednoduchá aplikace nalepením. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
1 110

Popis

Dekorativní černobílé samolepky se šipkami a nápisy jsou určeny spíše pro větší děti, které již neočekávají ve svých dětských pokojíčcích nálepky princezen nebo autíček. Samolepky jsou díky svému obsahu vhodné jak do pokojíčků slečen, tak i chlapců.

Rozměry samolepek (v x š): 100 x 150 cm.

Samolepky jsou vhodné k aplikaci na nábytek i papír. Zda jimi ozdobíme dětské skříně, dětské stoly nebo dětské postele, je pouze na nás nebo našich dětech.

Samolepky jsou samostatně nařezány. Aplikace samolepek je rychlá a jednoduchá, neboť samolepku stačí sloupnout a nalepit.

V případě, že byste potřebovali s čímkoliv pomoci nebo poradit, prosím, ozvěte se nám. Budeme rádi nápomocni.

Český výrobce.

 

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz