Jídelní židle buková NIKOLA III Z170

Výrobce: BRADOP

Kód: 102253

Kategorie: Dřevěné židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

POUZE toto barevné provedení - Elegantní jídelní židle z bukového masivu. Vhodná do domácností, restaurací, aj.. Rozměry (v x hs x vs x šs): 90 x 41 x 48 x 45 cm. Nosnost 120 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
2 785

Popis

Další barevnou variantou velmi oblíbené jídelní židle NIKOLA II je jídelní židle NIKOLA III Z170, která se vyznačuje nejen bílou kostrou s bukovým sedákem v přírodním odstínu dřeva, ale také vyšší výškou sedu. Menší nevýhodou židle může být to, že není možné ji dodat v jiné barevné kombinaci. Barevně židle ladí s bílými, ale i přírodními barvami jídelních stolů..jaký kontrast si zvolíme je pouze a jen na nás samotných. Velikostně se židle hodí do menších, ale i větších místností kuchyní a obývacích pokojů, ale také do restaurací, kaváren, jídelen a nebo do ubytovacích zařízení. Příjemné posezení přejeme.

Materiál kuchyňské židle NIKOLA III:
  • bukový masiv
  • povrchová úprava - pouze dle obrázku.

Nosnost židle: 120 kg. Hmotnost: 6 kg/ks.

Rozměry jídelní židle:
  • základní rozměry (v x hs x vs x šs): 90 x 41 x 48 x 45 cm
  • (vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Některé typy jídelních židlí a jídelních stolů máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Velmi rádi u nás uvítáme každého, kdo má rád české a slovenské výrobky a ocení jejich vysokou kvalitu a precizní opracování.

Dodání: 2-4 týdny.

Pozn.: Židle jsou zkompletovány již z výroby, není tak nutná jakákoliv montáž.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz