ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jídelní židle IBIZA dub

Výrobce: STIMA

Kód: 100391

Kategorie: Dřevěné židle

Dostupnost: Na objednání do 1 týdne

Designově zajímavá a pohodlná židle s dubovou kostrou a čalouněným sedákem s vysokou pzdobenou opěrkou. Rozměr (v x hs x vs x šs): 103 x 42 x 49 x 46 cm. Nosnost: 120 kg. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Látky
Výběr odstínů
3 482

Popis

Velmi elegantní a moderní dubová jídelní židle IBIZA s vysokým čalouněným opěrákem a čalouněným sedákem patří k velmi zajímavým židlím, která se svým vzhledem podobá zámeckým židlím. Židle je velmi pohodlná i při delším sezení. Kostra židle je pro vyšší nosnost vyrobena z kvalitního dubového masivu, čímž je dáno i její široké využití. Je vhodnou jídelní židlí nejen do našich domovů, ale také do zátěžových provozů restaurací, kaváren, firemních prostor a nebo sálů. Sezení na židli je velmi příjemné a pohodlné.

Materiál židle:
  • kostra židle - dubový masiv
  • sedák a opěrka - čalounění kvalitní látkou BOSS ve třech odstínech.

Nosnost: 120 kg.

Rozměry židle IBIZA (v x hs x vs x šs): (v x hs x vs x šs): 103 x 42 x 49 x 46 cm.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Pozn.: Židle jsou baleny po 2 ks do jedné kartonové krabice (bez nutnosti jakékoliv montáže). Celková váha 12 kg/balení.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si k nám osedět nejen židle, ale také křesla a sedací soupravy, které máme vystaveny.

Záruka 2 roky.

Český dodavatel.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz