Jídelní židle SASKIE I Z153

Výrobce: BRADOP

Kód: 102166

Kategorie: Dřevěné židle

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

NOVINKA - Svým designem a provedením velmi specifická jídelní židle s dýhovaným sedákem. Materiál: bukový masiv. Rozměry (v x hs x vs x šs): 88 x 46 x 47 x 43 cm. Nosnost 120 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
3 072

Popis

NOVINKA 2020 - Velmi specifickým typem jídelní židle a to nejen z hlediska designu, ale také použitých materiálů je jídelní židle SASKIE I Z153, která je vyrobena v kombinaci bukový masiv a tvarovaný dýhovaný sedák. Právě díky tvarování sedáku je sezení na židli velmi příjemné. Jedná se o typ židle, kterou lze použít nejen v domácím prostředá kuchyňských koutů a v obývacích pokojích, ale také na chatách, chalupách, ve firemních prostorech, kavárnách či restaurací. Barevné kombinace, které jsou na výběr, jsou součástí tohoto odkazu a lze je navolit v samotném konfigurátoru níže. Přejeme, ať jsou chvíle strávené na této židli chvílemi klidu a pohody.

Materiál a provedení kuchyňské židle:
  • bukový masiv s povrchovou úpravou
  • dýhovaný sedák.

Nosnost židle: 120 kg. Celková hmotnost židle: 5 kg.

Rozměry jídelní židle (v x hs x vs x šs): 88 x 46 x 47 x 43 cm.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Pozn.: Židle jsou baleny po 2 ks do kartonových krabic.

Jídelní židle a jídelní stoly máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a, kde velmi rádi uvítáme každého, kdo má rád kvalitní české a slovenské výrobky. Na prodejně máme k dispozici také vzorníky látek a moření dřeva.

Dodání: 2-4 týdny.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz