ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jídelní židle SILVANA masiv

Výrobce: STIMA

Kód: 102052

Kategorie: Dřevěné židle

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

NOVINKA 2019 - Konstrukčně a materiálově velmi stabilní jídelní židle z bukového masivu. Rozměr (v x hs x vs x šs): 95 x 45 x 48 x 47 cm. Nosnost: 140 kg. Vhodná do zátěž. provozů. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
1 490

Popis

NOVINKA 2019 - Jídelní židle SILVANA masiv patří ke vzhledově robustnějším a výraznějším typům jídelních židlí, které jsou díky vysoké stabilitě vhodné i do zátěžových provozů restaurací, jídelen, kaváren nebo barů. Židle SILVANA skvěle plní svou funkci i v domácím prostředí kuchyňských koutůobývacích pokojů, ale také na chatách a chalupách. Nejen díky příznivé ceně, ale především díky pohodlnému sezení je židle nabízena také ve variantě s čalouněným sedákem jako jídelní židle SILVANA. Pro snadnější sladění s interiérem je možné jídelní židle SILVANA nechat namořit do řady odstínů, které jsou uvedeny v konfigurátoru.

Materiál a provedení jídelní židle:
  • bukový celomasiv
  • povrchová úprava: lak / moření dle odstínů v konfigurátoru
  • lze dodat s čalouněným sedákem: jídelní židle SILVANA.

Nosnost židle: 140 kg.

Rozměry židle (v x hs x vs x šs): 95 x 45 x 48 x 47 cm. Váha židle: 7 kg/ks.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Pozn.: Židle jsou baleny po 2 ks do jedné kartonové krabice (bez nutnosti jakékoliv montáže). Celková váha 14 kg/balení.

Některé typy jídelních židlí a jídelních stolů máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a, kde si můžete také prohlédnout dekory moření i jednotlivých typů laminovaných desek (zn. Egger, Kronospan), ze kterých je vyráběna většina jídelních stolů.

Termín dodání: 1-4 týdny.

Záruka: 3 roky.

Český dodavatel.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz