ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jídelní židle VENETA masiv

Výrobce: STIMA

Kód: 100384

Kategorie: Dřevěné židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Nadčasová celodřevěná židle s tvarovaným sedákem pro lepší sezení. Vysoce zátěžová židle. Rozměr (v x hs x vs x šs): 87 x 41 x 47 x 44 cm. Nosnost 155 kg. Záruka 3 roky. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
1 226

Popis

Jídelní židle VENETA z masivu s tvarovaným dřevěným sedákem pro pohodlnější sezení patří k nadčasovým typům jídelních židlí. Vzhledem ke snadné údržbě a vysoké nosnosti je tato židle velmi oblíbeným typem židle. Tato vysoce zátěžová židle je vhodná jak do našich domovů, tak také do kaváren, restaurací, barů, zasedacích místností, koncertních sálů, aj..

Barevné provedení židle si můžeme navolit dle svého vkusu tak, aby nám co nejvíce vyhovovalo. Na výběr máme celou řadu odstínů moření. V základu je židle lakována ekologickým bezbarvým lakem.

Možnost zakázkové příplatkové výroby - od 1 kusu, termín dodání 5-8 týdnů.

Nosnost židlí VENETA: 155 kg.

Rozměry židle (v x hs x vs x šs): 87 x 41 x 47 x 44 cm. Váha židle: 6 kg/ks.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Pozn.: Židle jsou baleny po 2 ks do jedné kartonové krabice (bez nutnosti jakékoliv montáže). Celková váha 12 kg/balení.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně osedět a vyzkoušet třeba i některé z vystavených křesel a potěšit jejich nákupem někoho blízkého.

Záruka 3 roky.

Český dodavatel.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz